Vin Diesel açıkladı: "Avengers: Infinity War" filmlerinde "Guardians Of The Galaxy" karakterleri de yer alıyor

Anthony ve Joe Russo kardeşlerin yöneteceği ve iki bölümden oluşacak Avengers: Infinity War, Marvel’ın sinematik evreninin en kapsamlı yapımı olacak. Guardians Of The Galaxy‘nin Groot karakterini seslendiren Vin Diesel, söz konusu serideki karakterlerin de Avengers: Infinity War‘da karşımıza çıkacağını açıkladı.


Facebook’taki hayran sayfasında 100 milyon kişiye ulaşması şerefine takipçileriyle söz konusu platform üzerinden özel bir söyleşi gerçekleştiren Vin Diesel, uzun zaman önce Marvel’la anlaşma imzaladığı sırada çekilen bir fotoğrafta arkalarında bir Avengers çizgi romanı bulunduğunu hatırlattı. Bu detayı vermesinin sebebinin de kendisinin de Groot karakteriyle yer aldığı Guardians Of The Galaxy ekibinin de 2018 yılında vizyona girecek filmle birlikte Avengers‘a dahil olacak olması olduğunu dile getiren ünlü oyuncu, bu durumu “sürreal” kelimesiyle tanımladı.

Marvel evrenindeki neredeyse tüm kahramanların Thanos’a karşı vereceği mücadeleyi konu edecek filmler birer yıl arayla vizyonda olacak. Henüz Marvel cephesinden resmi bir açıklama gelmiş değil. Vin Diesel da sayfasını takip eden hayranlarına bu haberi bir teşekkür olarak verdiğini ve hayranlarının bu haberi herkesten önce öğrenmiş olmasını istediğini sözlerine ekledi.