“Westworld”ün sezon finali tam 90 dakika olacak

Lisa Joy ve Jonathan Nolan’ın yaratıcısı olduğu HBO dizisi Westworld, bol sürprizli ve sürükleyici ilk sezonunun finalini önümüzdeki pazar günü yayınlanacak bölümüyle yapacak. Dizinin başrol oyuncularından Evan Rachel Wood, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla final bölümünün bir buçuk saat süreceğini açıkladı.

Geçtiğimiz haftalarda HBO ve yapımcılar arasında dizinin ikinci sezonu için anlaşma sağlanmıştı. Bu sebeple ilk sezonun finali, ilk başta kurgulandığı gibi dizinin de finali olmayacak. Entertainment Weekly’ye sezon finali hakkında bir röportaj veren Jonathan Nolan ve Lisa Joy, “The Bicameral Mind” ismini taşıyacak final bölümünün, izleyicilerin kafalarında oluşan soru işaretlerinin tamamını ortadan kaldıracak bir bölüm olduğunu vurgulamıştı. Özellikle Westworld‘ün son bölümlerinde yavaş yavaş çözülmeye başlayan bazı gizemli detaylar, sezon finalinde ortaya çıkacak.

Oyuncu kadrosunda Evan Rachel Wood’la birlikte Anthony Hopkins, Jeffrey Wright, Thandie Newton, Ed Harris ve James Marsden gibi etkileyici bir ekibi bulunduran film, ilk üç bölümüyle HBO’nun rating rekorlarını kırmıştı. Aşağıda, pazar gecesi yayınlanacak ve muhtemelen HBO için bir başka rekoru daha kıracak olan Westworld birinci sezon finalinin fragmanını izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=m9u_R4oT2pw

Yükleniyor...