"Westworld"ün üçüncü sezonundaki teknoloji deviyle tanışın: Incite

HBO’nun gelecekten korkutucu bir vizyonu ekrana getiren dizisi Westworld 2020’de prömiyer yapacak üçüncü sezonundan yeni bir fragman paylaşıldı. Incite isimli kurgu bir teknoloji şirketinin reklam filmi şeklinde sunulan fragmanda şirketin giderek kaotikleşen bir dünyada müşterilerine ve potansiyel çalışanlarına verdiği vaatleri dinliyoruz.

Fragmanla beraber Incite şirketi için bir de internet sitesi adresi veriliyor… Westworld’ün üçüncü sezonunda bizi nelerin beklediğine dair henüz net bir fikrimiz yok. Yeni sezonunun odak noktalarından biri olacağı kesin gibi gözüken Incite şirketinin sahte internet sitesindeki tanıtıcı metin ise aklımızda merak uyandıran başka sorular canlandırıyor:

“Dünya size kaotik gelebilir: büyük problemler, çözümsüzlük, yol gösterecek kimsenin olmaması. Global sorunlar o kadar karmaşık ki, gerekli cevapları bulmak da imkânsız gibi gözüküyor. Ancak biz Incite’da ‘imkânsız’ kavramını geçmişte bırakmak istiyoruz. Kaos, çözülmeyi bekleyen bir paterndir. Siz de bize daha iyi bir gelecek yaratmamız için yardımcı olabilirsiniz.

Devrimsel strateji makinemiz sayesinde küresel ısınmadan tutun da kişisel kariyer gelişimine kadar tüm büyük veya küçük sofistike problemlere çözümler yaratabiliyoruz. Biz dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için kişisel bir sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz ve işe kendi evimizden başlıyoruz. Incite’da sizi bilgileriniz bizim için çalışmıyor – biz sizin için çalışıyoruz.”