Yapımcılar ''X-Men: Apocalypse'' filminin kötü karakteri için Tom Hardy'yi düşünüyor

Tom Hardy, özellikle The Dark Knight Rises‘ta Bane karakterine hayat vererek, yüzünü çok fazla göstermeden de olsa akılda kalıcı kötü karakterlerden birini canlandırmayı başardı. Şimdi de X-Men evreninin en popüler kötülerinden birini canlandırması için ismi en üst sıralarda geçiyor: Apocalypse, ya da diğer adıyla En Sabah Nur.

X-Men evreninin ilk mutantı olan En Sabah Nur, M.Ö. 3000 civarında Mısır’da doğmuş ve çizgi romanlarda birkaç kez ölüp sonrasında teknoloji yardımıyla dirilmiş. Marvel’ın bugüne kadar hazırladığı birçok oyuncak setinden çizgi diziye defalarca karşımıza çıkan söz konusu karakteri sinemada canlandırmak için en güçlü aday Tom Hardy gibi gözüküyor. Fakat ünlü oyuncunun, X-Men: Apocalypse filmiyle aynı dönemde vizyona girecek bir başka çizgi roman uyarlaması olan Suicide Squad ‘da rol alacağının açıklanmış olması filmin yapımcılarını ve yönetmen Bryan Singer’ı biraz zor durumda bırakıyor.

Henüz resmi bir açıklaması olmasa da Tom Hardy’nin de söz konusu karakteri canlandırmak konusunda istekli olduğu söyleniyor.