Yeni Adele klibi "Hello", 24 saat içinde en fazla izlenen müzik klibi oldu

25 isimli yeni albümünün ilk single’ı olan “Hello” ile geri dönen Adele, rekorları alt üst etmeye kaldığı yerden devam ediyor. “Hello” parçası için çekilen klip, internetteki ilk gününde tam 27.7 milyon izleyiciye ulaşarak, internette 24 saat içinde en fazla izlenen müzik klibi oldu.

“Hello” klibinden önce söz konusu rekorun sahibi Taylor Swift’in “Bad Blood” klibiydi. Fakat yeni Adele klibi, Vevo’nun verdiği istatistiklere göre “Bad Blood”ı tam 7 milyon fazla izlemeyle geride bırakmayı başardı. Yönetmenliğini Xavier Dolan’ın üstlendiği ve Montreal’de çekilmiş olan klip, yeni Adele albümü için de heyecanlı bir bekleyiş başlatmış oldu. “Hello” single’ı, yalnızca Amerika’da iki günde 450.000’den fazla kullanıcı tarafından dijital olarak satın alınmış.

İngiliz müzisyenin üçüncü albümü olan 25, 20 Kasım’da yayınlanacak. Adele ayrıca 21 Kasım’da Saturday Night Live’a konuk olacak ve “Hello” parçasını canlı olarak seslendirecek. Bu süre zarfında, bu haber yazılırken 103 milyon izlenme sayısını geçmiş olan klibi hala izlemediyseniz, artık izlemenin vakti gelmiş olabilir.