Yeni "Fantastic Beasts" filminden ilk görüntüler

Toplamda beş filmlik bir seri olacak Harry Potter spin-off’u Fantastic Beasts‘in ikinci filmi The Crimes of Grindelwald‘dan bir fragman ve poster görücüye çıktı.

J.K. Rowling’in senaryosunu yazdığı ve birçok Harry Potter filmiyle birlikte ilk Fantastic Beasts filminin de yönetmeni olan David Yates’in yönetmenliğini üstlendiği The Crimes of Grindelwald, 16 Kasım’da vizyonda olacak. Film, Eddie Redmayne’in canlandırdığı Newt Scamander ve Jude Law’un canlandırdığı Albus Dumbledore karakterinin Gellert Grindelwald isimli kara büyücüyle olan mücadelesini konu edecek. İlk filmin sonlarında karşımıza çıkan Grindelwald karakterini de ünlü oyuncu Johnny Depp canlandırıyor.

Dünyanın en popüler fantastik evrenlerinden biri olan J.K. Rowling’in hayali dünyasına yapacağımız yeni yolculuk için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Harry Potter filmlerinden tanıdığımız Albus Dumbledore karakterinin gençliğini oynayacak Jude Law’un performansından, karşımıza çıkacak yeni yaratıklara kadar filmden merak ettiğimiz detayların ilk ipuçlarını alacağımız fragmanı aşağıdaki bağlantıda görebilirsiniz.

poster