Yeni nesil “Masters of the Universe”, ikinci kısımla dönüyor

Geek kimliğiyle gönlümüzdeki yerini perçinleyen Kevin Smith’in tutku projelerinden Masters of the Universe: Revelation’ın ikinci kısmının yayın tarihi belli oldu. İlk 5 bölümü 23 Temmuz’da Netflix kataloğuna eklenen dizinin devam bölümleri 23 Kasım’da erişime açılacak. Yayın tarihi yeni bir posterle duyurulan yapım, öyküsünü kaldığı yerden devam ettirecek.


İkinci kısmın resmî özeti şu şekilde: “Eternia için savaş, ikonik karakterlerin kaldığı yerden devam eden yenilikçi ve aksiyon dolu Masters of the Universe: Revelation Part 2 ile sürüyor. İki bölümlük serinin heyecan verici ve bir o kadar da epik finalinde, Güç Kılıcı’nı kullanan Skeletor ile Eternia’nın yorgun kahramanları, kötü güçlere karşı savaşmak için bir araya gelmeli.”

80’ler efsanesi, Mattel oyuncaklarını dünya çapında fenomenleştiren çizgi diziye yeni bir soluk katan Masters of the Universe; seslendirme kadrosuyla da oldukça geniş bir yetenek yelpazesi sunuyor. Mark Hamill’ın yine Skeletor’a hayat vereceği yapımdaki diğer isimler şu şekilde: Lena Headey (Evil-Lyn), Chris Wood (Prens Adam), Sarah Michelle Gellar (Teela), Phil LaMarr (He-Ro), Liam Cunningham (Man-At-Arms), Tiffany Smith (Andra), Alicia Silverstone (Kraliçe Marlena), Steven Root (Cringer), Diedrich Bader (Kral Randor) ve Tony Todd (Scare Glow). 

Yazı: Yağmur Ruken