Lena Dunham, yeni “American Horror Story” sezonunda

Lena Dunham, yeni “American Horror Story” sezonunda

2016 ABD başkanlık seçimlerini konu edecek olan yeni American Horror Story sezonuna dair heyecan verici gelişmeler peşi sıra paylaşılıyor. Girls dizisiyle tanınan Lena Dunham, yedinci American Horror Story sezonunun oyuncu kadrosuna katıldı.

Dizinin her sezonunda rol alan Evan Peters ve Sarah Paulson’la birlikte Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill ve Colton Haynes gibi isimlerin rol alacağı yeni AHS sezonunun ismi henüz bilinmiyor. Geçtiğimiz günlerde, dizinin dördüncü sezonu olan Freak Show‘da da karşımıza çıkan Twisty the Clown karakterinin yeni sezonda geri döneceği haberleri gelmişti.

Senaristi olduğu HBO dizisi Girls‘te başrolde de yer alan Dunham’ın dizide canlandıracağı karaktere dair detaylar henüz paylaşılmadı. Dunham, son olarak geçtiğimiz yıla damgasını vuran Toni Erdmann filminin Hollywood uyarlamsının senaryosunu yazacak olmasıyla gündeme gelmişti.

Dizinin yaratıcısı Ryan Murphy, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, yakın arkadaşı olan Lena Dunham’la her zaman çalışmak istediğini ve şimdi bu fırsatı yakaladıklarını dile getirdi. Eylül ayında başlayacak yeni American Horror Story sezonuna dair daha fazla detay, önümüzdeki günlerde San Diego Comic Con’da paylaşılacak.

 

Benzer yazılar