Quentin Tarantino ve J.J. Abrams’tan yeni bir “Star Trek” filmi geliyor

Quentin Tarantino ve J.J. Abrams’tan yeni bir “Star Trek” filmi geliyor

Sinema dünyasında son yılların en ilginç iş birliklerinden biri için ilk adımlar atıldı. Yapım şirketi Paramount, yeni Star Trek filmini Quentin Tarantino ve J.J. Abrams ikilisine emanet ediyor.

Daha önce iki Star Trek filmi yöneten J.J. Abrams’ın yapımcısı olacağı filmde Tarantino’nun yönetmen koltuğunda oturması bekleniyor. Gelen haberler ikilinin bu planları resmiyete dökmek için güvendikleri bir senaryo bekledikleri yönünde. Tarantino ve Abrams’ın söz konusu film için bir senarist ekibi kurmakla meşgul olduğu da konuşuluyor. Henüz ikilinin bu projede yer alıp almayacağı kesinleşmiş olmasa da Tarantino eli değmiş bir Star Trek filminin fazlasıyla heyecan verici olduğu aşikar.

Şu sıralar Charles Manson ve ailesinin cinayetlerini konu eden yeni uzun metraj filmi için çalışmalarını sürdüren Quentin Tarantino ya da J.J. Abrams henüz Star Trek filmine dair bir açıklamada bulunmadı. Deadline Hollywood’da çıkan haber de henüz Paramount tarafından yalanlanmış değil. Önümüzdeki günlerde söz konusu filmle ilgili daha somut gelişmelerin olması bekleniyor.

Benzer yazılar