25. "James Bond" filmini Danny Boyle yönetecek

Slumdog Millionaire, Trainspotting ve 127 Hours gibi ses getiren filmleriyle tanınan usta yönetmen Danny Boyle, sıradaki James Bond filminin yönetmeni oldu.

Daniel Craig’in klasikleşen James Bond karakterini son kez canlandıracağı film için Danny Boyle’un ismi bir süredir gündemdeydi. Boyle hayranları için bir başka güzel haber de, söz konusu filmin senaryosunu yönetmenle Trainspotting filminde de çalışan John Hodge tarafından yazılacak olması. Hodge’la birlikte iyi bir fikir geliştirdiklerini ve an itibariyle de senaryonun yazılıyor olduğunu dile getiren Danny Boyle, yeni James Bond filminin çekimlerine yıl sonunda başlanacağını açıkladı. Film için belirlenen vizyon tarihi ise 8 Kasım 2019.

Şu sıralar Richard Curtis’le 1960’ların müzik dünyasında geçen bir komedi film için çalışmalarını sürdüren Boyle, son olarak Trainspotting‘in devam filmi olan T2 ile karşımıza çıkmıştı. Yönetmenin sinematik yolculuğunu Bant Mag. No:57’de Melikşah Altuntaş kaleme almış ve tüm Danny Boyle filmleri için de farklı sanatçılar tarafından illüstrasyonlar hazırlanmıştı. Akıl uçuran tüm filmleriyle: Danny Boyle isimli dosyayı okumak için buraya tıklamanız yeterli.


Yükleniyor...