26 Şubat’ta Nova Norda’yla müzikli sohbet

Yeditepe Üniversitesi Kültür Sanat ve Bant Mag. ortaklığıyla gerçekleşecek Zoom buluşmalarının ilkinde konuğumuz Nova Norda. 26 Şubat Cuma akşamı 21.00’de başlayacak müzikli söyleşiye buradan kayıt olabilirsiniz.

Geçtiğimiz sonbaharda Canozan, Birkan Nasuhoğlu ve Sedef Sebüktekin’le bir ay Sapanca’da bir eve kapanarak sıfırdan bir albüm hazırlığına girişen Nova Norda, elektro-pop üretimlerinde yeni bir döneme işaret eden “Bakma Bana Öyle” teklisiyle 2020’yi kapatmıştı. Yeni yıla da oldukça hızlı bir giriş yaptığını söyleyebiliriz. Nitekim dört müzisyenin sekiz şarkılık ortak albümü Evde ismiyle yayımlandı. Albümün ilk klibi de Nova Norda’nın “Bir Yol Buldum” şarkısı için çekildi. Can Özen imzalı, bir Hollywood aksiyonunu andıran video hemen aşağıda.

Nova Norda ve Birkan Nasuhoğlu’nun “kendimize ve ruhundaki sevgiyi önemseyen herkese bir hediyedir” sözleriyle tanıttığı “Uyanmam” isimli düeti de 12 Şubat’ta dijital platformlardaki yerini aldı. İkilinin kayıt seansları ve günlük yaşantılarından görüntülerden oluşan klibiyle birlikte paylaşılan akustik versiyonu da aşağıdan dinlenebilir.

Yeditepe Ünversitesi Kültür Sanat’ın düzenlediği “Bant Mag. ile Konserler ve Söyleşiler” programının ilk bölümünde Nova Norda’nın canlı çalacağı şarkıları dinleyecek ve müziği üzerine merak ettiklerimizi konuşacağız. 


Yükleniyor...