3 ürün: Resident Evil viskisi, Alaska Thunderfuck mumları, John Lennon Funko figürü

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.

Resident Evil 25. yıl viskisi

Capcom’un 1996’da piyasaya sürdüğü, 2000’lerle birlikte film uyarlamalarıyla da bir korku fenomenine dönüşen Resident Evil serisinin 25. yaşı ağız sulandıran planlar yapılıyor. İskoç damıtmaevi Glenfarclas, oyunun çeyrek asrı geride bırakmasını bir single malt viski ile kutluyor. Serinin diğer ismine selam çakılarak Biohazard 25th Anniversary olarak isimlendirilen viskiler de 25 yaşında. Üzerinde yine Biohazard logosu olan özel tasarım ahşap kutusuyla birlikte, 21 Temmuz itibariyle Japonya’da kimi seçili dükkânlarda olacak. Henüz dünyanın geri kalanında satılıp satılmayacağı bilinmiyor.

Alaska Thunderfuck x Cosmic Fantasy mumları

“Mum konusunda tecrübeli Maison de LeCroix ve dünya dışı süperstar Alaska Thunderfuck eşliğinde, bildiğimiz evrenden uzak bir galaksiye yıldızlararası bir yolculuk yapın.” RuPaul’s Drag Race mezunlarından, All Stars 2. sezon şampiyonu Alaska Thunderfuck’ın kariyeri farklı yönlerde genişlemeye devam ediyor. (Pride temalı boxer tasarımlarını hatırlayalım!) Bu sefer bir mum tasarımıyla karşımızda kendisi. “Cosmic Fantasy” isimli mumlarda tatlı portakal, tatlı krema, tatlı vanilya, keskin vişne ve yumuşak sandal ağacı notaları varmış. Üstelik çift fitilli tasarımı sayesinde 60 saatten uzun yanma ömrü olduğu söyleniyor.

Detaylar için buraya.

Psikedelik John Lennon Funko Pop! figürü

Popüler kültürün hemen her alanından karakterleri koca gözlü masa üstü figürlerine dönüştüren Funko’nun Pop! Vinyl serisinin 2022 koleksiyonu tanıtımları başladı. Tamamı beyaz bir John Lennon modeli de yolda. Elinde gitarıyla görünen John Lennon’ın gözlükleri psikedelik renk ve dokularla süslenmiş. Duyurularda “Dünyaya bir müzik dehasının gözlerinden baktığınızı hayal edin!” diyorlar.

Ocak 2022’de Entertainment Earth’e özel piyasaya çıkacak figüre ilişkin detaylar burada.

Yükleniyor...