SPOT: Drag Race fotoğraf kitabı “The Dolls” ve dahası

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.

Drag Race yıldızları kadrajda: “The Dolls” fotoğraf kitabı

25 yıldır moda fotoğrafçılığı yapan Marco Ovando, kariyerinin ilk fotoğraf kitabını yayımladı. Kadrajındaki modeller, RuPaul’s Drag Race’in hafızalarda yer etmiş drag queenleri. İlk sezondan bu yana programın resmî fotoğrafçıları arasında bulunan Ovando, dört bölüme ayırdığı 200 sayfalık kitabında hem yarışmadan hem de stüdyodan harika kareleri bir araya getirmiş. Kapakta da görülen Violet Chachki’nin yanı sıra Yvie Oddly, Jaida Essence Hall ve Aquaria ile yapılmış özel çekimler, RuPaul’s Drag Race sezonlarından kamera arkası anları ve çeşitli etkinlikler, turneler ya da partilerde çekilmiş, daha önce hiçbir yerde yayımlanmamış ışıltılı fotoğraflar, The Dolls sayfalarında.

Detaylı bilgiler ve satın almak için buraya.

Metalcilere yeni kart oyunu: “Horns Up!”

İtalyan gotik metal grubu Lacuna Coil’in hayranları, bir metal konserinde geçen ilk parti oyununu yarattı. Kan ter içinde konser dinlemeyi özleyen Labmasu ekibinin Lacuna Coil konserlerinden ilhamla hazırladıkları oyunda hedef sahneye en hızlı ulaşan dinleyici olmak. En az 3 en fazla 9 kişiyle oynanan Horns Up!’ta her tur çekilen kartlarla kimi engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Bazen konser salonuna girmek için bilet bulmanız bazen de rakiplerinizin önünü kesecek duvarlar örmeniz gerekecek. Lacuna Coil dinleyeli yıllar yıllaaaar geçmiş olsa da, Horns Up! eğlenceli kurgusu ve harika tasarımıyla merak uyandırıyor. Yakında piyasaya çıkacak oyun, şimdiye dek 5 binden fazla metalciye test ettirilmiş!

Horns Up! için hazırlanan Kickstarter sayfası burada.

Fender’den Joe Strummer signature gitarları

The Clash’in ikonik solisti Joe Strummer’ın solo kayıtlarından oluşan Assembly albümü 26 Mart’ta yayımlandı. Kısa bir süre sonra da Strummer anısına Fender’in tasarladığı iki özel gitar satışa çıktı. Ünlü markanın Joe Strummer koleksiyonunda biri akustik, diğeri elektro iki gitar var. Strummer’ın Glastonbury festivalinde düzenlediği ateş başı buluşmalarından ilham alan “Joe Strummer Campfire Acoustic” ve müzisyenin London Calling döneminde çaldığı gitarın bir tür yeniden yaratılmış versiyonu olan “Joe Strummer Esquire” (üzerindeki “Bourbon Street” etiketine puanımız yüksek) modellerinin yanı sıra şapka, gitar askısı, pena ve jak gibi farklı ürünler de koleksiyonda yer almakta.

Joe Strummer Collection’ın detayları için buradan Fender’in sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yükleniyor...