Drag Race’in favori ikilisinden flört şovu

RuPaul’s Drag Race 7. sezonunun favori ikilisi Katya ve Trixie Mattel’in yeni projesi From Katya with Love, ikilinin daha önce içerik üretmediği yeni bir konseptle geliyor. Bu sefer sunucu koltuğunda aşk tanrısını oynayacak Trixie Mattel, uzun zamandır birlikte çalıştığı komedyen ortağı Katya Zamolodchikova’ya doğaçlama bir flört şovunda çeşitli adaylar arasında aşkı bulmasına yardımcı olacak. 6 bölümden oluşacak program, OUTtv için ve LELO sponsorluğunda Trixie, Katya ve Trixie’nin yapımcı partneri David Silver tarafından hazırlanıyor.

Programın yıldız bekârı Katya, bu görev için en uygun kişinin suç ortağı Trixie Mattel olduğunu söylerken, sunucu koltuğundaki Trixie de birlikte yargı dağıttığı favori partnerinin çöpçatanı olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiriyor ve görevini şöyle tanımlıyor:

“Şehvetin yanı sıra Katya’nın çevresinde kusmadan durabilecek, nefes alan bir insan bulmak 2 kişilik bir iş.”

From Katya with Love, ikilinin ilk ortak projesi değil. Trixie ve Katya, drag dünyasında öne çıktıkları RuPaul’s Drag Race’in 7. sezonunda birlikte yarıştı. Sezon sona erdiğinde ikili, The Trixie & Katya Show adlı bir Viceland komedisine evrilen ve şu an 6. sezonuyla devam eden web serisi UNHhhh’ı başlattı. The Trixie & Katya Show, her ne kadar Katya’nın rehabilitasyon süreciyle ufak bir molaya girse de 2019’da ikili Trixie And Katya’s Guide To Modern Womanhood adlı bir parodi kitabı yazdı. 2020’de podcast serisi The Bald And The Beautiful’u ve Gooped adlı bir tavsiye bültenini başlattılar. Bir yandan YouTube’da Netflix içeriklerini yorumladıkları bir seriyi sürdüren ikili son olarak Trixie and Katya Live adlı komedi şovlarının turnesine start verdi.

2022 baharında yayınlanması beklenen programın henüz net bir prömiyer tarihi yok. Katya için ideal partner olduğuna inananlar, 21 Eylül’e kadar Taimi uygulaması üzerinden başvurabilir.

Katya’nın 2020 sonlarında yayımladığı Vampire Fitness EP’sinde yer alan Trixie Mattel düeti “Ding Dong!”un eğlenceli klibini de buradan izleyebilirsiniz. 

Yazı: Cerensu Bartu

Yükleniyor...