3 ürün: RTJ figürleri, “Resident Evil 3” kutu oyunu, Tusken Raider maskesi

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.

Run The Jewels figürleri

El-P ve Killer Mike’dan oluşan yıldız hip hop grubu Run The Jewels için hazırlanan figürlere yeni bir set ekleniyor. Son albümden “Walking In The Snow” parçası için hazırlanan stop-motion klipten esinlenerek yaratılan figürler, Super7 tasarımı. Büyük bir RTJ hayranı olduğunu söyleyen Super7 kurucusu Brian Flynn, ikilinin figürlerini yapmayı klibi izlediği anda aklına koyduğunu söylüyor. Üstelik bu figürler, Super7-RTJ ortaklığıyla 2022 boyunca piyasaya çıkacak türlü güzelliklerin ilkiymiş.

Detaylar için hemen buraya.

Resident Evil 3 kutu oyunu

Video oyunlarından uyarlanan kutu oyunlarının sayısı her geçen gün artıyor. İngiliz oyun tasarımcısı Steamforged, meşhur video oyunu serisi Resident Evil’ın korku dolu ortamını ikinci kez masalara taşıyor. 2019’da serinin ikinci oyununu uyarlayan Steamforged, Resident Evil 3 ile seriye devam etmiş. Maksimum dört kişiyle oynanabilen Resident Evil 3: The Board Game’de Jill Valentine, Carlos Oliveira, Mikhail Viktor ve Nokolai Ginovaef karakterlerinden birini seçip Racoon City’de hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Zombi köpekler ve nice korkunç canavarın saldırısına maruz kalacağınız oyunun ortalama 90 dakika sürdüğü söyleniyor. 

21 Ekim’de piyasaya çıkan oyuna dair detaylar burada.

Star Wars Tusken Raider maskesi

Star Wars yapımlarının en sık uğradığı lokasyonlardan biri olan Tatooine’in çöl dünyasında yaşayan göçebe kabile Tusken Raiderları, 1977’den bu yana evrende karşımıza çıkıyor. “Kum İnsanları” olarak da bilinen kabilenin sert çevre koşullarına karşın yaşamını sürdürebilmek için giydiği maskeleri de meşhur. Star Wars ve diğer bilim kurgu evrenlerinden

karakterlerin figürleri ve aksesuarlarını tasarlayan Rubies II, bu kez Tusken Raider maskesiyle karşımızda. 

Lateks malzemeden yapılan ve resmî Star Wars ürünü olan maske hakkında detaylı bilgiler burada.