3 ürün: Yasuke tişörtleri, Daft Punk kitabı, The Simpsons arcade oyunu

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için. 

Jordan Bentley tasarımı Yasuke hoodie ve tişörtleri

Flying Lotus’un yapımcısı olduğu ve müziklerini bestelediği, LaKeith Stanfield’ın baş karakteri seslendirdiği Netflix anime dizisi Yasuke’den ilham alan yeni bir koleksiyon satışa çıktı. Tişört ve hoodieler, 13 yaşından bu yana sevdiği animeler için özel tişörtler serileri yaratan genç tasarımcı Jordan Bentley’nin ellerinden çıkmış. Netflix ve Bentley’nin markası Hypland’in ortaklığıyla hazırlanan koleksiyon, platformun Geeked Week etkinlikleri kapsamında tanıtıldı.

Detaylar için Netflix’in yeni açılan online dükkânına buradan ulaşabilirsiniz.

Daft Punk’s Discovery: The Future Unfurled kitabı

22 Şubat 2021 günü 28 yıllık müzikal serüvenini sonlandırdığını duyuran ve büyük bir şok yaratan Daft Punk’ın bu sene 20 yaşına giren efsanevi albümü Discovery’ye adanmış bir kitap. “One More Time”, “Something About Us” ve “Harder, Better, Faster, Stronger” gibi hit şarkılarla grubun robotik disco devriminin ilk mahsulü olan albümün 21. yüzyıl kültür sanat dünyasının seyrine olan etkilerini mercek altına alan, bir yandan da Discovery’nin ilham kaynaklarını keşfe çıkan Daft Punk’s Discovery: The Future Unfurled, Pitchfork ve The Guardian yazarı Ben Cardew tarafından kaleme alınmış.

3 Eylül’de Velocity Press etiketiyle piyasaya çıkacak kitaba dair detaylar burada.

Retro The Simpsons arcade oyun kabini

Konami’nin 1991’de piyasaya sürdüğü ve o zamanın çocukları için bir klasiğe dönüşen The Simpsons arcade oyun kabini, 30. yılı vesilesiyle yenilenmiş versiyonuyla üretime girdi. Arcade1Up’ın retro oyunları yeniden canlandırdığı serisinin en yeni halkası olan The Simpsons oyunu, dört kişilik orijinal formatına uygun olarak hazırlanmış. Bart, Marge, Lisa ya da Homer olarak maceraya atıldığınız arcade oyunun vintage kabin tasarımında da orijinaline sadık kalınmış. 

Detaylar için buraya.