9. Pembe Hayat KuirFest’ten Banu Alkan’lı açılış

23-26 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek 9. Pembe Hayat KuirFest’in programı henüz paylaşılmadı ama festival için sabırsızlandıran bir açılış partisiyle karşı karşıyayız.

23 Ocak Perşembe akşamı Babylon’da gerçekleşecek “Beyaz Orkide” temalı açılış partisinde ilk olarak sahneyi Zahter’in Kuir Fest için titizlikle seçilmiş parçalardan oluşan seti ısıtacak ve ardından gecenin büyük konuğu, sahnede gerçek bir Afrodit rüzgârı estirecek Banu Alkan izlenecek! Banu Alkan’ın şovu sonrası parti, İstanbul gecelerini kasıp kavuran Dudakların Cengi’nin özel performansıyla devam edecek. Dans maratonu ise Şevval Kılıç’ın tekno ritimleriyle birlikte Özgür Kaktüs, Asîde ve Deus ex Machina’nın B3B performansına teslim. 

Ayrıca KuirFest’in bu açılış için bir de çağrısı var:

“Partiye gelenler, kırmızı halı geçidinin ardından basını selamlayarak; en şık görünüşleri ile poz veriyor olacak! Lubunyanın MET Galası’na gel ve poz ver lubunya!”

Etkinliğin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Festivalin detaylı programı için de gözünüz önümüzdeki günlerde Pembe Hayat KuirFest’in web sitesinde olsun.