Ad-Rock, ”The Walking Dead”de rol almak istiyor

Beastie Boys üyesi Ad-Rock, ya da gerçek adıyla Adam Horowitz, Entertainment Weekly’ye verdiği röportajda en sevdiği dizinin The Walking Dead olduğunu ve bu dizide rol almanın hayalini kurduğunu dile getirdi.

Son olarak, 34. İstanbul Film Festivali’nde de gösterilen Ben Stiller ve Naomi Watts’lı Noah Baumbach filmi While We’re Young‘da rol alan Ad-Rock, oyunculuk kariyerini sürdürmekte kararlı gözüküyor. Entertainment Weekly’de yer alan röportajında The Walking Dead dizisinin en sevdiği televizyon programı olduğunu ve her anından büyük bir keyif aldığını belirten Ad-Rock, dizide bir karakter olarak yer almak istediğini de bu röportajda duyurdu.

The Walking Dead‘de bir zombi olarak cameo yapmak istemediğini, hikayesi olan bir karakter olarak dizide yer almak istediğini söyleyen Ad-Rock, canlandıracağı karakteri bile düşünmüş:

”Daryl’in New York’tan gelen bir tanıdığı olabilirim. Biraz uzaktan bir ilişkimiz olabilir. Belki amcasının bir arkadaşıyımdır.”

Geçtiğimiz aylarda The Walking Dead dizisinde bir başka müzisyen yer almıştı. Anthrax gitaristi Scott Ian, dizi için bir zombiye dönüşmüştü.