''Adventure Time''ın ilk 3D oyunu ''Finn and Jake Investigations'', kasımda yayınlanıyor!

Son olarak geçtiğimiz yıl The Secret of the Nameless Kingdom oyunu yayınlanan Adventure Time serisinin bu yıl yayınlanacak oyunu, Adventure Time hayranlarına sıradışı bir deneyim vaat ediyor. Finn, Jake ve Land Of Ooo’daki herkesin ilk kez üç boyutlu olarak yer alacağı oyunun ismi Finn and Jake Investigations olacak.

Oyunda Finn’in koruyucu ailesinin izinden giderek profesyonel dedektifler haline gelen kahramanlarımız, Land Of Ooo’da ansızın kaybolan karakterleri bulabilmek için çeşitli kötülerle mücadele edip, bazı bulmacaları çözmeye çalışıyor. Önceki oyunun ardından, Adventure Time hayranlarından yeni oyunun 3D olarak kurgulanması yönünde birçok mail aldıklarını dile getiren oyunu tasarlayan Little Orbit ekibinden Matt Scott, oyunda dizide yer alan hemen hemen her karakterin yer alacağını ve oyuncuların bu karakterlerle konuşup çeşitli maceralara atılabileceğini belirtti.

Aşağıda çeşitli görsellerini görebileceğiniz oyun, kasım ayında Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Wii U ve PC’ye uygun formatlarda yayınlanacak.

adventure-time3
adventure-time1
adventure-time2