After Work ekibinden çevrimiçi gezilebilecek sergi: “Temas”

Mottosu “bağımsız işler vardiyası” olan After Work ekibi, web siteleri üzerinden ilk çevrimiçi sergileri Temas’ı duyurdu. Ekip; motion design, animasyon, grafik tasarım, kolaj ve fotoğrafla uğraşan Yasin Arıbuğa ve fotoğraf ve dijital sanatlara ilgi duyan, şu anda da reklamcılıkla uğraşan Sude Belkıs’tan oluşuyor.

After Work ekibi, Temas projesi için Piknik Works, Asena Doğan, Glennis, Yağmur Güçlü ve Selin Çınar ile bir araya gelmiş. Sanal ortamda gezilebilecek sergide ziyaretçileri 3D, grafik ve illüstrasyon gibi farklı alanlardan işler bekliyor. 

Temas, adını corona virüsü salgını sebebiyle fiziksel mesafelenerek mümkün olduğunca kimseyle temasa girmediğimiz bu günlerden ilham alarak oluşturulmuş bir sergi. After Work ekibinin iş birlikleri ve gönüllü projeler yaratarak büyüme arzusunun yeni ürünü olan sergiyi yeni deneyimlere açık herkes buradan gezebilir.  Ayrıca sergiyi turlarken karşınıza çıkan ziyaretçi defteri bölümünde hem kişisel sergi deneyiminizi paylaşabilir hem de sizden önceki ziyaretçilerin yorumlarına göz atabilirsiniz. 

Yazı: Işıl Saykan