Ağaçkakan'ın "A Naşkvit" albümünün lansman konseri 22 Kasım'da Babylon'da

A Naşkvit isimli yeni uzunçalarını geçtiğimiz haftalarda yayınlayan Ağaçkakan, yenilenen sahne kurulumuyla 22 Kasım’da Bant Mag.’in katkılarıyla Babylon sahnesinde olacak.

Birçok konuk müzisyen ve prodüktörün yer aldığı albümün kapak tasarımı Esk Reyn imzası taşıyor. Armonycoma or slt, Afgan, Emiladil, Oldeaf gibi isimlerin çeşitli şarkıların prodüktörlüklerini üstlendiği albümde Jakuzi’den tanıdığımız Kutay Soyocak da bir şarkıda Ağaçkakan’a eşlik ediyor. M4NM ve PSR ortaklığıyla yayınlanan albümdeki parçaların miksi de Berkant ‘Doktor’ Kılıçkap imzası taşıyor.

Ağaçkakan’ın canlı performanslarında artık kendisine iki müzisyen de eşlik ediyor. Davulda daha önce Proudpilot grubunun bir üyesi olan Kaan Akay, bas gitarda da M4NM ailesinden Emiladil’le yeni bir formata bürünen canlı Ağaçkakan performansını ve yılın en dikkat çekici albümlerinden A Naşkvit‘in lansman konserini kaçırmayın! Bant Mag.’in katkılarıyla gerçekleşecek olan etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan da albümde yer alan “Münkir” şarkısı için Eren Karatepe yönetmenliğinde çekilen klibi izleyebilirsiniz.