Age Reform, "Hyper Diversity" projesiyle 4 Aralık Pazar akşamı Bant Mag. Havuz'da

Birçok farklı disiplinde üretimler yapan sanatçı ve müzisyen Berk Çakmakçı, Age Reform kimliği ile geçtiğimiz Kasım ayında ilk kez Alt Sanat Mekanı’nda gerçekleştirdiği performansını bu kez 4 Aralık Pazar akşamı Bant Mag. Havuz’a taşıyor.

Bugüne kadar sayısız projesi ve üretimiyle karşımızda olan Berk Çakmakçı, son birkaç yıldır özellikle Tektosag bünyesinde sürdürdüğü Age Reform projesiyle sık sık karşımızdaydı. Yapmış olduğu görsel çalışmalarıyla da tanıdığımız Age Reform, geçtiğimiz ay Bomontiada’da bulunan Alt Sanat Mekanı’nda “Hyper Diversity” performansı ile yer almıştı. Zaman, coğrafya ve kültürel sınırların hızlı ve agresif bir şekilde yok olmasının müzikal bir yansıması olan “Hyper Diversity”, Age Reform tarafından hazırlanan ve Rihanna vokalleri ile bir Arvo Pärt bestesinin bir araya gelebildiği oldukça fantastik bir set ve beraberinde gösterilecek bir YouTube filminden oluşuyor.

4 Aralık Pazar akşamı Bant Mag. Havuz’da ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlik 21:00’da başlayacak. Etkinlikle ilgili detayları buradan takip edebilirsiniz.

hd-fin333