Ah! Kosmos’tan yeni bir tekli daha: “June”

Geçtiğimiz günlerde Özgür Yılmaz düeti “Wide” için çekilen klibiyle karşımıza çıkan Ah! Kosmos, yeni bir şarkı yayınladı.

5 Ekim’de Compost Records etiketiyle yayınlanacak yeni ablümü Beautiful Swamp’ı merakla beklediğimiz Ah! Kosmos, albümden “June” isimli şarkısını ilk kez DJ Mag aracılığıyla yayınladı. Dergiye yaptığı kısa açıklamada yoldaki albümün, son iki yılda yaşadığı kimi anların doğrudan bir yansıması olduğunu söyleyen Ah! Kosmos, “June”un da albümdeki şarkılar arasında hazır olduğunu hissettiren ilk şarkı olduğunu belirtti.

Ah! Kosmos’un bol katmanlı ama bir o kadar da akıcı melodiler etrafında inşa edilmiş yeni şarkısı “June” aşağıdaki bağlantıdan dinlenebilir. Daha fazlası için 5 Ekim’i bekliyoruz.

Hatırlatmakta fayda var, Ah! Kosmos bu akşam Red Bull Music Festival İstanbul kapsamında gerçekleşecek Round Robin etkinliğinde Hans Joachim Irmler, Cahit Berkay, Okay Temiz, Murat Ertel, Gökçe Gürçay, Lydia Kavina gibi isimlerle sahneyi paylaşacak. Etkinliğin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.