“American Horror Story: Hotel”den yeni bir teaser daha

Başrolünde Lady Gaga’yı izleyeceğimiz beşinci American Horror Story sezonu Hotel‘den bir teaser daha görücüye çıktı. Rammstein’ın ünlü şarkısı “Du Hast” eşliğinde hazırlanan teaser’da yalnızca Lady Gaga yer alıyor.

7 Ekim’de FX’te başlayacak American Horror Story‘nin, dizinin ilk sezonuyla ilişkili olacağı haberleri geçtiğimiz günlerde gelmişti. Dizinin önceki sezonlarında da oyuncu kadrosunda yer alan Sarah Paulson, Dennis O’Hare, Kathy Bates ve Evan Peters gibi isimlerin yine karşımıza çıkacağı yeni American Horror Story sezonu, dizinin ilk dört sezonuna damgasını vuran oyunculardan Jessica Lange’in olmadığı ilk sezon olacak. Ryan Murphy ve Brad Falchuk ikilisinin yaratıcısı olduğu dizi, dördüncü sezonu olan Freak Show‘la tam 19 dalda Emmy adaylığı kazanmıştı.

American Horror Story: Hotel‘in şimdiye kadarki en büyük prodüksiyonlu AHS sezonu olacağı uzun süredir konuşuluyor. Dizinin oyuncularının çeşitli dergi ve gazetelere Lady Gaga’nın oyunculuğunu öven açıklamaları da dizinin hayranlarını yeni sezonla ilgili epey heyecanlandırıyor.