Ayda Bir Güneş: Deniz Tekin

Güneş Özgeç’in her bölümünde farklı bir konuğu ağırladığı konserli söyleşi programı Ayda Bir Güneş, 26 Ocak Cuma akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da. Konuk ise Deniz Tekin.

Ayda Bir Güneş’te Güneş Özgeç ve konukları bir evin salonunda buluşmuşlarcasına samimi bir sohbete dalıyor, şarkılarını akustik ve canlı çalıp söylüyor, aynı zamanda seyircilerin sorularını yanıtlıyor. 

Solo işlerinin yanı sıra kurduğu türlü ortaklıklarla da üretmeyi; taze hisler, söylenecek sözler yeşertmeyi sürdüren Deniz Tekin geçtiğimiz yıldan bu yana Simge Pınar’la “Gözünde Yaşıyorum” ve Cihan Mürtezaoğlu’yla “Derde İhanet Edemem” kayıtlarını paylaştı; bir dönem Yaşlı Amca grubuna basçı olarak eşlik etti. Altı yıllık arayı kapatan Yüzyıllardır Aynı Dert albümüyle her birimizin içindeki arayışlara, bıkkınlıklara, öfkelere ses verirken, İTÜ MİAM stüdyolarındaki kayıt günlerini konu eden bir kısa belgesel de yayımladı yakın zamanda. Duruşuyla güç veren; zamane direnişlerine ses olan bir müzisyen Deniz Tekin: “Bizi çürütemezsiniz, bizi tüketemezsiniz.”

Kapı açılış: 20.30
Bilet: 150 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapasite 50 kişiyle sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/