Bant Mag. bu cumartesi hem Eskişehir hem İzmir'de!

Bant Mag. ekibi bu haftasonu yollara düşüyor! Cumartesi günü Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nin düzenlediği 7. CMYK Medya Günleri’nin konuğu oluyoruz. Bir yandan ekibin diğer üyeleri de İzmir’in yeni mekanlarından Edit’te Dosya No.1 – Sadi Güran’ın lansmanını yapıyor olacak! 

Anadolu Üniversitesi’nin medyanın her alanından konukları ağırladığı CMYK Medya Günleri’nin bu yılki katılımcılarından biri Bant Mag. ekibi. Bu seneki konukları arasında Cem Özer, Zaytung ekibi, Listelist ekibi, İrfan Değirmenci ve nicesinin yer aldığı CMYK Medya Günleri’nde Bant Mag.’ın yer alacağı oturum 18 Nisan Cumartesi günü saat 14:00’te başlayacak.

Ayrıca Bant Mag.’ın son sayısıyla birlikte Bant Mag. Yayınları’nın yeni serisi Dosya’nın Sadi Güran’lı ilk yayını olan Dosya No.1 de yanımızda olacak!

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için buraya tıklamanız yeterli!

cmm

Bant Mag. ekibinin bir kısmı da saat 15:00’te İzmir’de Dosya No.1 – Sadi Güran ‘ın lansmanı için Edit’te olacak! Mini Sadi Güran sergisi, Bant Mag. ürün stantı ve Bant Mag. müzik seçkisinin olacağı etkinlik de saat 19:00’a kadar sürecek!

dosya_no1_edit121