Bant Mag. sunar: YÜZ YÜZE #13 – Özgür Mumcu ve Yekta Kopan

Özgür Mumcu ile YÜZ YÜZE serisinin 2019’daki ilk konuğu herkes tarafından yakından tanınan bir isim olan Yekta Kopan. Gazeteci ve yazar Özgür Mumcu’nun her ay farklı bir ismi konuk ettiği serinin 26 Ocak Cumartesi akşamı gerçekleşecek bu on üçüncü buluşmasında, Bant Mag. Havuz / Bina’daki sohbete Yekta Kopan’ın kariyeri ve hayatından detaylar yön verecek.

Kopan yaşı daha büyük olanların hayatına “Hayalet Gemi” dergisindeki yazıları ya da Michael J. Fox, Jim Carrey, hatta unutulmaz “Muhteşem Yabancı” dizisindeki Kuzen Balki’nin sesi olarak girdi. İlerleyen yıllarda ise öykücü ve seslendirme sanatçısı kimliklerine radyocu, oyun yazarı ve televizyon programcısı gibileri de eklendi. Başta NTV’de uzun yıllar yayını sürdüren “Gece Gündüz” programıyla olmak üzere kültür sanat bülteni deyince akla gelen ilk isimlerden olan Kopan, bugüne kadar birçok ödül aldı ve çok yönlü kariyerine hız kesmeden sürdürdüğü üretimlerle şekil verdi. Hazırladığı ve sunduğu “Yekta Kopan’la Noktalı Virgül” programıyla yayıncılığını YouTube platformu üzerinden sürdürüyor.

Yekta Kopan ile Özgür Mumcu’nun söyleşisinin ardından gece Anıl Aydın ve Alper Bahçekapılı’nın farklı suları tek potada eriten eklektik DJ setiyle devam edecek.

19:30 // Kapı açılış
20:00 – 22:00 // Özgür Mumcu ve Yekta Kopan (sohbet)
22:00 – 02:00 // Anıl Aydın & Alper Bahçekapılı (DJ set)

KATILMAK İÇİN:
*Etkinliğe giriş ücretsizdir.
***Kapasite 60 kişi ile sınırlıdır. Söyleşi oturmalı düzendir.