“Bazı Nefis Filmler” defter çıktı partisi, cuma akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da

Film izlemek, listelemek ve sevdiği şeyleri paylaşmakla kafayı bozmuş bir sinemaseverin, bu coşkuyu kendisiyle aynı durumdaki diğer sinemaseverlerle birlikte iyice katmerlemek amacıyla hazırladığı Bazı Nefis Filmler defteri, bu cuma satışa çıkıyor.

Bant Mag. sinema editörü Melikşah Altuntaş’ın her güne ayrı film önerileri ve listeleriyle dolu bu bu defter, “Ne izlesem?” sorularına naçizane cevaplar vermeye çalışırken, kişisel zevkleriniz ve film sevdanıza göre şekillendireceğiniz kişisel bölümlerle de kendinize özgü bir sinema rehberi edinebilmenizi sağlıyor.

bnf
bnf4
bnf3
bnf2
bnf1

Cuma akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da gerçekleşecek lansman partisiyle satışa çıkacak defterin sinemaseverlerle buluşacağı bu gece, aynı zamanda bir de canlı sohbet programına ev sahipliği yapacak. Melikşah Altuntaş’ın, herkesin yakından tanıdığı sürpriz isimleri ağırlayacağı ve defterdeki bazı film listelerini, gerçekleştirecekleri sohbet esnasında dolduracakları bu eğlenceli geceye siz de davetlisiniz. Gecenin devamında ise Engin Ertan ve başka sürpriz isimlerin DJ setleri sizleri bekliyor olacak.

Etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.