Beni Bu Şarkılar Mahvetti: Kuvvetli Bir Alkış özel

Konuklarımızdan onları “mahvetmiş”, gönüllerine damga vurmuş şarkılara dair hikâyelerini dinlediğimiz Beni Bu Şarkılar Mahvetti buluşması için yine çok heyecanlıyız. Bu sefer Kuvvetli Bir Alkış ekibini ağırlıyoruz üstelik!

4 Mart Pazartesi gecesi  Bant Mag. Havuz / Bina’da gerçekleşecek Beni Bu Şarkılar Mahvetti: Kuvvetli Bir Alkış özel buluşmasında dizinin başrol oyuncuları Aslıhan Gürbüz, Fatih Artman ve Cihat Süvarioğlu konuğumuz olacak.

Kuvvetli Bir Alkış hakkında

Yazarlık ve yönetmenliğini Berkun Oya’nın; yapımını ise Krek Film’in üstlendiği Kuvvetli Bir Alkış; bir çekirdek ailenin oluşumu ve on yıllara yayılan yolculuğu üzerinden aile fertlerinin birbiriyle ve onları çevreleyen toplumla olan çatışmalarını konu ediyor. Alışılmış çekirdek aile tanımının tüm gerekliliklerini tamamlayarak mutlu sona ulaşmış gibi görünen Zeynep (Aslıhan Gürbüz) ve Mehmet (Fatih Artman) çifti ile portakalda vitamin olduğu zamanlara güçlü bir özlemle bağlı olan, varoluşun doğasını sorgulayan çocukları Metin (Cihat Süvarioğlu)’in öyküsü 29 Şubat itibarıyla Netflix’te izlenebilecek.

Kapı açılış: 20.00
Katılım ücretsiz.
Kapasite 50 kişiyle sınırlı. Yer fişleri bina giriş kattan edinilebilir.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/