Ben Affleck, Oscar Isaac ve Pedro Pascal’lı Netflix filmi “Triple Frontier”dan fragman

Son olarak 2014 yılında vizyona giren A Most Violent Year filmiyle karşımıza çıkan J.C. Chandor’dan aksiyon dolu yeni bir uzun metraj geliyor.

Triple Frontier isimli film, önümüzdeki mart ayında Netflix’te izleyicilerle buluşacak. Eskiden askeri kuvvetlerde çalışmış beş ajanın Güney Amerika’da konumlanan ve fazlasıyla tehlikeli olan bir kartelinin peşine düştüğü Triple Frontier’ın kadrosunda Ben Affleck, Pedro Pascal, Oscar Isaac, Charlie Hunnam ve Garrett Hedlund gibi isimler var. “Kartel”, “Güney Amerika”, “operasyon” gibi kelimeleri duyunca yüzü gözünüzün önünde canlanmaya başlayan Pedro Pascal’ın da bu filmin oyuncu kadrosunda olması ilginç bir detay tabii ki.

Filmin oyuncu kadrosunun şekillenmesi biraz uzun sürdü. İlk olarak Triple Frontier’da rol alması için Tom Hanks ve Johnny Depp gibi iddialı oyuncuların isimleri gündemdeydi. İkiliyle anlaşılamamasının ardından Channing Tatum ve Tom Hardy’yle el sıkışan yapımcılar, bu sefer de oyuncularla yaşanan fikir ayrılıkları sebebiyle yeni isimlere yöneldi.

Özellikle Narcos’un yakaladığı başarının ardından bu tür yapımlara daha fazla yer vermeye başlayan Netflix’in 15 Mart’ta yayınlayacağı Triple Frontier filminden yeni bir fragman yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=pLcrbwZoz0c