Beni Bu Şarkılar Mahvetti: Çilingir Sofrası özel

Konuklarımızdan onları “mahvetmiş”, gönüllerine damga vurmuş şarkılara dair hikâyelerini dinlediğimiz Beni Bu Şarkılar Mahvetti buluşması için yine çok heyecanlıyız. Bu sefer Çilingir Sofrası ekibini ağırlıyoruz üstelik!

13 Haziran Salı gecesi  Bant Mag. Havuz / Bina’da gerçekleşecek Beni Bu Şarkılar Mahvetti: Çilingir Sofrası özel buluşmasında senarist / yönetmen Ali Kemal Güven, yapımcı Seda Özkaraca ile başrol oyuncuları Ahmet Rıfat Şungar ve Barış Gönenen konuklarımız.

Çilingir Sofrası

Boğazda düğümlenenler, içte ukde kalanlar, bir türlü dile gelmeyenler; acabalar, belkiler ve en çok da keşkeler… Yıllar sonra Beyoğlu’nda, kilitlerin açıldığı bir sofrada bir araya gelen iki okul arkadaşı, Emir Can ile Yusuf Efe’nin öyküsü Çilingir Sofrası. Biri artık evli ve çocuklu olan iki eski “dost” demlendikçe, özgür ve toksik maskülenliğin hâkim olmadığı bir coğrafyada başka bir hikâyelerinin olabileceğini fark ediyorlar. Ali Kemal Güven’in yazıp yönettiği filmde Ahmet Rıfat Şungar ile Barış Gönenen’in performansları; İstanbul, Ankara, Adana Altın Koza gibi festivallerden ödülle ayrıldı. 

Festival sürecinin ardından GAİN’de erişime açılan filme dair Ali Kemal Güven’le gerçekleştirdiğimiz sohbete erişmek için de tek tık yeterli.

Kapı açılış: 20.00
Katılım ücretsiz.
Kapasite 50 kişiyle sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/