Beşinci “BoJack Horseman” sezonu eylülde geliyor

Geride kalan iki yılda Writers Guild Awards’ta animasyon yapımlar arasından sıyrılıp ödül kazanan Netflix serisi BoJack Horseman ’ın beşinci sezon yayın tarihi belli oldu.

Raphael Bob-Waksberg’in yaratıcısı olduğu ve seslendirme kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken BoJack Horseman, diziye ismini veren ve Will Arnett’in seslendirdiği baş karakterinin iç buhranlarını ustalıklı bir şekilde ekrana taşıyor. Eski bir televizyon yıldızı olan ve yıllardır aşağı doğru giden hayatında bir kırılma anı yaşamayı bekleyen BoJack’in yeni maceraları, 14 Eylül’de Netflix’teki yerini alacak.

Sosyal medyadaki yansıması da diziyle tutarlı şekilde kurgulanan BoJack Horseman, Twitter’dan gelen “Beşinci sezon ne zaman yayınlanacak?” sorularından birini paylaşarak “Tebrikler, bu soruyu soran 10000000. kişi oldunuz. Dizi 14 Eylül’de geliyor, o yüzden artık bana bu soruyu sormayı bırakın!” cevabını verdi ve heyecanlı bir geri sayımı da başlatmış oldu.

Seslendirme kadrosunda Will Arnett’le birlikte Aaron Paul, Amy Sedaris ve Alison Brie gibi isimlerin yer aldığı BoJack Horseman , sonbahar yaklaşırken yine hem iç sıkıntısı hem kahkaha dolu 12 bölümle geri dönecek.