“Between Two Ferns: The Movie”den ilk fragman

Talk show formatını kendi içinde yeniden tanımlayan, zekâ ürünü bir mizahla gönlümüzü çalan Funny or Die yapımı Between Two Ferns’ün, 20 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak film uyarlamasından ilk fragman.

Hangover serisi, Birdman ve Due Date gibi filmlerinin yanı sıra geçtiğimiz yıllarda Baskets dizisinde de izlediğimiz Zach Galifianakis’in farklı konuklar ağırladığı ve bu konuklara epey zor zamanlar yaşattığı röportaj serisi Between Two Ferns’ün film uyarlamasında hem aynı formatın devam edeceğini hem de bu röportajlar arasında Galifianakis ve ekibinin atıldığı bir serüveni izleyeceğiz. Yapımını yine Funny or Die’ın üstleneceği Between Two Ferns: The Movie’nin yönetmeni de serinin yaratıcılarından Scott Aukerman.

Önceki duyurularında çok fazla ünlü ismin filmde rol alacağını açıklayan Netflix, yayınlanan ilk fragmanda da Jon Hamm’den Benedict Cumberbatch’e, David Letterman’dan Brie Larson’a, Matthew McConaughey’den Peter Dinklage’a bir “ünlü yağmuru” izletiyor. Galifianakis’in konuklarını bir hayli zorlayan mizahıyla hayat bulan serinin film uyarlamasına ilk bakış için hemen aşağıdaki bağlantıya!