“Big Mouth” spin-off dizisine doğru

Ergenliğe dair yapılmış en iyi sinematik yapımlardan biri olan animasyon dizi Big Mouth, üçüncü sezonuyla Netflix’teki yerini aldı. New York Comic-Con’da gerçekleşen panelden gelen haberlere göre Big Mouth evrenine çok daha derinden dalacağız.



Dizinin yaratıcı ve seslendirmenlerinden Nick Kroll, bir Big Mouth spin-off’u için hazırlıklarına başladıklarını söz konusu panelde duyurdu. İkinci sezonda ergen karakterlerimizin ziyaret ettiği hormon canavarlarının ofis ortamında geçecek olan spin-off dizi Human Resources ismini taşıyacak. Kroll’un açıklamalarına göre Human Resources, hormon canavarlarının dünyasını keşfe çıkacak farklı formattaki yapımların ilki olacak. 

Beşinci Big Mouth sezonunun ardından yayınlanması planlanan Human Resources için New York Comic-Con katılımcılarına kısa bir klip de gösterildi. Nick Kroll’un bir tür iş yeri komedisi olarak tanımladığı spin-off’la birlikte hayatın ergenlik dışında farklı dönemlerine de değinecek bir hikâyecilik benimseyeceklerini vurguladı. 

Big Mouth severleri heyecanlandıracak bir diğer haber de dizinin müzikleriyle ilgili. BMG’nin plak formatında yayınlayacağı soundtrack albümü, Big Mouth bestecisi Mark Rivers’ın orijinal çalışmalarının yanı sıra dizideki karakterlerin kimi diyaloglarından kesitler de barındıracak. Super Songs of Big Mouth Vol. 1 ismini taşıyan albüm, dizinin üçüncü sezon prömiyeriyle birlike dijital platformlardaki yerini aldı.