Bir makak maymunu Yakuza’ya karşı

Tokyo’daki yeraltı suç dünyasına karşı intikam arayışındaki bir Japon makak maymununun maceraları ekrana taşınıyor. Marvel’ın Hulu’da yayımlanacak animasyon dizisi Hit-Monkey’den yeni görüntüler paylaşıldı.Yakuza ile savaşmak için Bryce adlı Amerikalı bir suikastçinin hayaletiyle güçlerini birleştiren Hit-Monkey, ilk olarak 2010’da Marvel sayfalarında boy gösterdi ve daha sonra Deadpool’un üç sayılık bir hikâyesinde yer aldı.

Dizinin seslendirme kadrosu da oldukça iddialı. Baş karaktere Fred Tatasciore, Bryce’a ise Jason Sudeikis hayat veriyor. Star Trek’ten tanıdığımız George Takei, Japonya’nın müstakbel başbakanının dostu ve destekçisi olan Shinji’yi; Shinji’nin siyasi kampanyası hakkında güçlü fikirleri olan yeğenini ise Olivia Munn seslendirmekte. Ayrıca bir aksiyon klasiği olan iyi polis-kötü polis ikilisine de Ally Maki (iyi polis) ve Nobi Nakanishi (kötü polis) ses vermiş.

17 Kasım’da prömiyer yapacak dizinin yaratıcıları Josh Gordon ve  Will Speck. İkili daha önce Blades of Glory, The Switch ve Distant gibi yapımlar için birlikte çalışmıştı. Yayımlanan yeni fragmanda Bryce ve Hit-Monkey’nin yollarının nasıl kesiştiği ve ortaklıklarının nasıl geliştiğine dair ipuçları var. Buradan izlenebilir.