“Biz Böyleyiz” filminden ilk fragman yayınlandı

Yapımını Avşar Film’in üstlendiği;  Hümeyra, Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinççi, Meriç Aral ve Boran Kuzum’un başrollerinde yer aldığı merakla beklenen Biz Böyleyiz filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe’nin (Hümeyra) rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul’dan İzmir’deki Nezihe’nin evine doğru yola çıkmalarını ve yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu ekibi bekleyen sürpriz gelişmeleri, geçmiş hesaplaşmaları ve içine düşülen birbirinden komik olayları anlatan Biz Böyleyiz, renkli karakterleri ve sürükleyici hikâyesiyle dikkat çekiyor.  

Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş’ın hikâyesini yazdığı, senaryosu ve yönetmenliği ise Caner Özyurtlu’ya ait olan film, bizi bir arada tutan arkadaşlıkların, dostlukların, sırların ve yalanların içinde; kan bağı olmadan kurduğumuz ailelerin hikâyesini anlatıyor. Biz Böyleyiz, 21 Şubat 2020’de vizyona girecek.