“Bones & All”dan Timothée Chalamet ve Taylor Russell’lı ilk görsel

Call Me by Your Name sevdalıları, toplaşın! Yönetmen Luca Guadagnino ile biricik Elio’muz Timothée Chalamet’nin, kırılmadık kalp ve nemlenmemiş göz bırakmayan, bir İtalya kırsalında geçen bu kuir aşk hikâyesinin ardından tekrar güçleri birleştireceğini işitmiştik. Guadagnino’nun ABD topraklarını mesken tuttuğu ilk film olan, şu aralar çekimlerine Ohio’da devam edilen Bones & All’dan ilk kare yayımlandı. Görselde Chalamet’yi ve diğer başrole hayat veren, Waves’deki performansıyla radarımıza girmiş Taylor Russell’ı görmek mümkün.

Bones & All, toplum sınırları içinde nasıl hayatta kalacağını öğrenmeye çalışan genç bir kadın olan Maren (Russell) ile serseri Lee (Chalamet) arasındaki ilk aşkın hikâyesi. Aynı zamanda, sevdiği insanlara karşı öldürme ve yeme dürtüsüne sahip Maren’ın, neden böyle bir dürtüye sahip olduğu hakkında kafasındaki soru işaretlerine cevap bulmak için hiç tanımadığı babasını aradığı tekinsiz bir yolculuk hakkında. Öykü Ronald Reagan ABD’sinin arka yolları, gizli geçitleri ve tuzaklı kapılarında geçiyor. Tüm bunlar, karakterlerin korkunç geçmişlerine ve aşklarının sağ çıkıp çıkamayacaklarını belirleyecek nihai bir duruşa çıkıyor.

Camille DeAngelis’in korku janrına armağan ettiği aynı isimli romanının uyarlaması olan Bones & All, Guadagnino’nun uzun süredir birlikte çalıştığı senarist David Kajganich (Suspiria, A Bigger Splash) ile yeni iş birliği. “Bu, aşkın imkânsızlığı ve buna duyulan ihtiyaç hakkında çok romantik bir hikâye. Aşırı durumlarda bile.” diyen yönetmen; romanı ilk okuduğunda pek sevdiğini, Chalamet ve Russell’ı kilit rollerde gördüğünü söylüyor. 

Kadroda ayrıca Call Me by Your Name‘deki tiradıyla filmin unutulmaz anlarından birinin merkezinde yer alan Michael Stuhlbarg, Damien Chazelle’in televizyon çıkarması The Eddy’de izlediğimiz André Holland, orijinal Suspiria’nın başrolündeki Jessica Harper, Guadagnino ile We Are Who We Are’da da çalışan Chloë Sevigny, Martin Scorsese’nin kızı Francesca Scorsese ve yönetmen kimliğiyle tanıdığımız David Gordon Green’in de (Halloween, Joe) yer aldığını belirtelim.