Can Evrenol ve Melikşah Altuntaş'ın ilk "İki Bela Film Birden" etkinliği, bu akşam Bant Mag. Havuz'da

Geçtiğimiz yıl Baskın isimli ilk uzun metrajıyla karşımıza çıkan Can Evrenol ve Bant Mag. sinema editörü Melikşah Altuntaş, günlük hayatlarında sıklıkla yaşadıkları “Gecenin filmi bu olsun!” krizini Bant Mag. Havuz’a taşıyor. İkilinin seçtiği birer sürpriz filmin gösteriminin yapılacağı “İki Bela Film Birden” etkinliklerinin ilki bu akşam Bant Mag. Havuz’da!

Kalabalık ev buluşmalarında kendini ortaya atıp, “Hangi filmi izlesek?” krizini çözen arkadaşlarına aşina sinemaseverleri zorlu bir gece bekliyor. Zira 7 Aralık Çarşamba akşamı Bant Mag. Havuz’da, bu krizi çözmek şöyle dursun, malum karmaşayı daha da harlamak üzere yan yana gelmiş iki arkadaş mevcut: Yönetmenliğini üstlendiği “Baskın” filmiyle onlarca festivalde boy göstermiş bir sosyal medya canavarı Can Evrenol ve adının önüne eklediği ne idüğü belirsiz sıfatlardan hangisinin asıl işi olduğunu anlayamadığımız Melikşah Altuntaş.

İkilinin, gündelik hayatlarında birbirlerinin evinde verdiği “Gecenin filmi bu olsun!” savaşına tanıklık etmek ve herhangi bir yerde kolay karşılaşamayacağınız iki sürpriz filmi birlikte yiyip içerek izlemek için bu çarşamba akşamı Bant Mag. Havuz’a davetlisiniz.

Çarşamba akşamı saat 19:30’da başlayacak etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.