Can Evrenol'un yönettiği ilk Türkiye yapımı Netflix dizisi çekimlere başladı

Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı fantastik drama türündeki ilk Türkiye yapımı Netflix dizisinin çekimleri dün itibariyle başladı. Yoldaki dizide İstanbul’u korumakla görevlendirilen bir süper kahramanın hikayesini izleyeceğiz.

Netflix’in ilk Türkiye yapımı dizisi olacak olan yapımın yönetmen koltuğunda fantastik-korku türünde çektiği Baskın, Housewife gibi filmlerle nam salmış Can Evrenol var. Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer alacağı dizide ayrıca, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş gibi isimler de yer alıyor. Ulusoy’un canlandırdığı Hakan isimli karakterin geçmişte kendisine verilen İstanbul’u koruma görevini öğrenmesiyle birlikte değişen hayatının konu edildiği dizi fantastik-drama türünde çekiliyor.

Görüntü yönetmenliğini Gökhan Tiryaki’nin üstlendiği yapımın görsel efektlerini Gradient Effect ve prodüksiyon tasarımını ise Deniz Göktürk yapacak. Bu senenin sonlarına doğru yayına girmesi planlanan diziden ilk kareler de paylaşıldı.

IMG_3265
IMG_3253
Yükleniyor...