Capcom klasik arcade oyunlarını tek pakette topladı

Osaka merkezli efsanevi video oyun şirketi Capcom, 80’ler ve 90’ların popüler arcade oyunlarını bir araya getiren Capcom Beat-Em-Up Bundle’la karşımızda.

Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch’e uygun olarak satışa çıkacak derleme, çocukluğunda oyun salonlarında kolu kopana kadar kapışan arkadaşlar için nostaljik anlar vaat etmesinin yanı sıra türlü yeniliklerle geliyor. Pakette yer alan yedi oyunun tamamı da online olarak kalabalık şekilde oynanabiliyor.  20 dolara satışa sunulan Capcom Beat-Em-Up Bundle’da şu oyunlar var:

Final Fight (1989), Captain Commando (1991), The King of Dragons (1991), Knights of the Round (1991), Warriors of Fate (1992), Armored Warriors (1994) ve Battle Circuit (1997)

Söz konusu oyunlardan Armored Warriors ve Battle Circuit, bu zamana kadar hiçbir oyun konsolu için uyarlanmamıştı. Bu iki oyun, ilk kez Capcom Beat-Em-Up Bundle’la arcade salonlarından dışarı çıkıyor.

Capcom dün yayınladığı tanıtım klibiyle oyunseverleri Captain Commando eşliğinde önce 80’lere sonra da günümüze davet ediyor.