“Captain Tsubasa: Rise of New Champions”tan yeni görüntüler

Çocukluğunda Tsubasa ve takımı Nankatsu’nun başarısı için ekran başına geçenler için nostalji değeri epey yüksek bir video oyunu geliyor. Bandai Namco’nun hazırladığı Captain Tsubasa: Rise of New Champions’tan paylaşılan yeni görüntüler, anime serisinin vazgeçilmezleri olan “özel şut” simulasyonlarını tanıtıyor.


Tsubasa ve arkadaşlarının genellikle kaleyi bulması dakikalar süren “magnum vuruşu”, “kartal vuruşu” gibi özel şutları arasında belki de en akılda kalıcı olan “ortaklaşa şut” da oyunda yapabilecekleriniz arasında. Tsubasa ve Misaki’nin aynı anda aynı topa vurdukları volelerini denerken ayaklarını kırmış, burkmuş ya da incitmiş olanlar için özel olarak geliyor…

Futbol ve animasyon dünyasının en nostaljik kesişimi olan Tsubasa’nın yeni nesiller için ne ifade ettiği merak konusu. Bandai Namco’nun yaşı otuz civarında olanları fazlasıyla heyecanlandıracağını düşündüğümüz oyunu Captain Tsubasa: Rise of New Champions, 2020 sonunda PC, PlayStation ve Nintendo Switch için uygun formatlarda satışa çıkacak.