Carrie Coon, yeni Steve McQueen filmi "Widows"ta rol alacak

The Leftovers dizisinin ardından Fargo‘nun üçüncü sezonundaki nefis performansıyla da dikkatleri bir kez daha üzerine çeken Carrie Coon, 12 Years A Slave filminin yönetmeni Steve McQueen’in yeni gerilim filmi Widows‘un yıldız isimlerle dolu oyuncu kadrosuna katıldı.

1983 yılında yayınlanan aynı isimli İngiliz yapımı mini seriden uyarlanan film, bir grup hırsızın bir soygun sırasında öldürülmesinin ardından eşlerinin aynı işe devam etmesini konu ediyor. Uyarlama senaryosu Gillian Flynn imzası taşıyan filmin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Elizabeth Debicki, Viola Davis, Colin Farrell, Robert Duvall ve Michelle Rodriguez bulunuyor. Film için belirlenen vizyon tarihi de 16 Kasım 2018.

Çekimleri an itibariyle devam eden filme katılan son isim olan Carrie Coon’un takvimi de bir hayli dolu. Şu sıralar yeni Steven Spielberg filmi The Papers‘ın çekimlerinde olan Coon, kısa bir süre sonra Widows setine katılacak.  Yıldız oyuncuyu yakında izleyeceğimiz bir diğer film de Jonathan Baker’ın Bag Man isimli kısa filminden sinemaya uyarladığı Kin isimli aksiyon filmi olacak. Carrie Coon’un söz konusu filmdeki rol arkadaşları da James Franco, Zoe Kravitz ve Dennis Quaid.