Chris Pratt, “Parks and Recreation”ın geri dönüşü için istekli

Üç yıl önce sona eren komedi dizisi Parks and Recreation ’ın Andy karakterini canlandıran Chris Pratt, dizinin olası geri dönüşüne yeşil ışık yaktı.

Son yıllarda Jurassic World ve Guardians of the Galaxy serilerinde başrolde izlediğimiz Chris Pratt, bir yandan müzik kariyerini bir yandan da – Burt Macklin mahlasıyla- FBI ajanı olma hayalinin peşinde gördüğümüz Andy Dwyer karakterini oynamayı çok özlediğini dile getirdi. E! News’a bir röportaj veren Pratt, dizinin çekimlerinin kendi evinden 10 dakika uzaklıkta yapıldığını da hatırlatarak Parks and Recreation ’ın geri dönmesi durumunda kesinlikle ekipte yer alacağının altını çizdi.

Andy Dwyer’ın geride kalan yıllarda neler yaptığı konusunda da tahminlerini dillendiren Pratt, söz konusu karakterin meteoroloji uzmanı olduğunu ve bu işte de iyi olduğunu düşündüğünü sözlerine ekledi.

Parks and Recreation’ın geri dönüşüyle ilgili henüz somut bir açıklama gelmiş olmasa da dizinin başrol oyuncularının bu konudaki istekli tavırları, yapımcıların bir şeylerin peşinde olduğuna işaret ediyor. Chris Pratt’in açıklamalarıyla tüm saflığıyla özlediğimizi fark ettiğimiz Andy Dwyer’ın Ron Swanson karakteriyle kısa bir sohbetini hatırlayarak bir nostalji yapalım.