"Daredevil" dizisinde The Punisher'ı canlandıracak isim belli oldu!

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan Netflix’in Marvel uyarlaması Daredevil’dan haberler var. Dizinin ikinci sezonunda karşımıza The Punisher’ın çıkacağı da kesinleşti! Daredevil‘da söz konusu karakteri The Walking Dead dizisiyle tanınan Jon Bernthal canlandıracak.

Geçtiğimiz iki yılın popüler filmlerinden The Wolf Of Wall Street ve Fury‘de rol alan Bernthal, bu sene Filmekimi’nde izleyeceğimiz Me And Earl And The Dying Girl filminde de karşımıza çıkacak. Netflix’te önümüzdeki yıl yayınlanacak olan Daredevil‘ın ikinci sezonu hakkında konuşan Marvel TV’nin yapımcılarından Jeph Loeb, söz konusu karakterin diziye katılmasının çok kilit bir nüans olduğunu belirtti. Dizide The Punisher’ın, Matt Murdock’un dünyasını derin bir şekilde etkileyeceğini düşündüğünü dile getiren Loeb, Jon Bernthal’ın da bugüne kadar canlandırdığı her karakterle arasında güçlü bağlar kurabildiğini ve bu sebeple Marvel tutkunlarının dizide detaylı şekilde düşünülmüş ve uyarlanmış bir The Punisher izleyeceklerini vurguladı.

Marvel evreninin en ünlü çizgi romanlarından biri olan The Punisher,  2004 yılında sinemaya uyarlanmış ve söz konusu filmde ana karakter Frank Castle’ı Thomas Jane canlandırmıştı.