Netflix açıkladı: Üçüncü "Daredevil" sezonu yolda

Netflix ve Marvel işbirliğinin en tatmin edici yapımlarından olan Daredevil dizisinin üçüncü sezonu geliyor. İlk iki sezonuyla hem çizgi roman okuyucularının hem de aksiyon dizisi takipçilerinin favorileri arasında yerini alan Daredevil dizisinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı.

San Diego Comic Con’da eylül ayında ilk sezonu yayınlanacak olan Luke Cage dizisi için düzenlenen panelde aşağıdaki video gösterildi ve Daredevil‘ın üçüncü sezonunun yolda olduğu müjdesi verildi.

Dizide başrolde izlediğimiz Charlie Cox, yeni Daredevil sezonunda karşımıza çıkacak kötü karaktere dair tahminlerin yapıldığı günlerde, Bullseye karakterini dizide görmeyi çok isteyeceğini açıklamıştı. Henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmış olmasa da tahminler söz konusu karakterin üçüncü Daredevil sezonunda karşımıza çıkacağı yönünde.

2003 yılında sinemaya uyarlanan Daredevil‘da Bullseye karakteri filmin ana kötüsüydü. Colin Farrell’ın canlandırdığı Bullseye’ı aşağıdaki video ile hatırlayabilirsiniz.