Darren Aronofsky'nin yeni filmi "Mother!"dan bir sahne, gizemli bir şekilde paylaşıldı

Requiem For A Dream ve Black Swan gibi filmleriyle tanınan Darren Aronofsky’nin sonbaharda vizyona girecek yeni psikolojik gerilim filmi Mother!, yılın ikinic yarısının en heyecan yaratan filmlerinin başında geliyor. Aralarında Jennifer Lawrence, Javier Bardem ve Ed Harris gibi isimlerin bulunduğu iddialı oyuncu kadrosuyla da ses getiren filmden kısa bir sahne görücüye çıktı. Fakat bu sahneyi izlemek için çeşitli ipuçlarını takip ederek bazı şifreleri bulmanız gerekiyor!

Advertisement

Senaryosu da Aronofsky imzası taşıyan Mother!, Amerikalı yönetmenin 2014 yılında vizyona giren Noah filminden bu yana çektiği ilk film. Şimdiye dek yayınlanan fragmanları ve nefis posterleriyle büyük bir beklenti yaratan film için gizemli ve sıra dışı tanıtımlar devam ediyor.

mother

Filmden paylaşılan yeni bir sahne, yönetmen Darren Aronofsky’nin paylaştığı yeni bir Mother! posteriyle ortaya çıktı. Posteri bilgisayarınıza indirip, Photosop’ta renk ayarlarını yalnızca mavi alpha renginin görüleceği şekilde sizi “http://www.youllneveranswerthedooragain.com” adresine taşıyan bir bağlantı beliriyor. Söz konusu sitede karşınıza çıkan interaktif kaleydoskopta Mother! kelimesini okunur olarak yan yana getirmeyi başarırsanız ortada çıkacak olan beyaz yuvarlağa tıklayarak, filmden Michelle Pfeiffer ve Jennifer Lawrence arasındaki bir diyaloğun yer aldığı kısa bir sahneye ulaşıyorsunuz. Sıra dışı tanıtım kampanyalarıyla fazlasıyla büyük bir beklenti yaratan filmin Türkiye’deki vizyon tarihi 20 Ekim.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan gerilim dolu ilk Mother! fragmanı, aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.