Yeni HBO dizisi “Westworld”ü yapımcıları ve oyuncularından dinleyin

Ekim ayında HBO’da yayına başlayacak bilim kurgu ve western türlerini harmanlayan Westworld dizisinden etkileyici fragmanların ardından, dizinin yapımcı ekibi ve oyuncularının yaptığı açıklamalar ve çekimlerden görüntülerin yer aldığı kısa bir klip görücüye çıktı.

Başrollerinde Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Ed Harris gibi isimleri izleyeceğimiz dizinin J.J. Abrams’ın kurucusu olduğu prodüksiyon şirketi Bad Robot tarafından çekildi. Yapımcı kadrosunda Abrams’la birlikte Jonathan Nolan ve Lisa Joy Nolan ikilisinin de yer aldığı dizi, 1973 yılında yayınlanan aynı isimli sinema filminden televizyona uyarlanıyor.

Yapay zekanın kullanıldığı bir tür tematik eğlence parkında ortaya çıkan sorunları ve sonrasında gerçekleşen vahşi olayları konu edecek olan dizinin uyarlama senaryosu da Jonathan Nolan ve Lisa Joy Nolan imzası taşıyor. Yeni sezonun en büyük merakla beklenen dizilerinin başında gelen Westworld, 2 Ekim’de yayına başlıyor. 10 bölümden oluşacak Westworld‘le ilgili yayınlanan yeni videoda J.J. Abrams, Jonathan Nolan, Lisa Joy Nolan, Thandie Newton, Evan Rachel Wood ve Jeffret Wright’ın diziye dair açıklamalarını duyabilirsiniz.