DasDas Online, açılışı “Westend / Batının Sonu” ile yapıyor

Pandemi süreciyle kapılarını kapatma tehlikesiyle yüz yüze gelen tiyatro salonları, hayatta kalmak adına çeşitli projeler üretmeye devam ediyor. Ataşehir, İstanbul’da 2017’de açılan DasDas da süresiz şekilde ara verdiği programını dijital platformda devam ettirerek sahnesinin perdesini kapatmayacağını duyurdu.

DasDas Online platformu aracılığıyla canlı sahnelenen oyunları izleyiciyle buluşturacak ekip, açılışı 23 Aralık’ta Westend / Batının Sonu ile yapıyor. Moritz Rinke imzalı, yönetmenliğini Tuğsal Moğul’un üstlendiği oyunun kadrosunda Evren Bingöl, Gün Koper, Mert Fırat, Naz Çağla Irmak, Tülin Özen ve Pervin Bağdat var. 

Eduard ve Charlotte çiftinin şehirden uzakta taşındıkları yeni evlerinde eski arkadaşlarını ve komşularını ağırladığı, tüm sırların ortaya döküldüğü geceyi konu eden oyun, 23 Aralık akşamı 21.15’te DasDas Online’da canlı olarak yayımlanacak. Biletler satışta.

DasDas Online’da ocak ayı itibariyle Joseph K., Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet, Güle Güle Diva!, Timsah ve çocuk oyunlarından Uyku Nereye Kaçar? ile Astro Ay’a Tırmanıyor da sahnelenecek.