DC’nin Cadılar Bayramı antolojisinin detayları belli oldu

DC Comics’in her ekimde Cadılar Bayramı sebebiyle yayınladığı korku soslu antoloji serilerine bir yenisi ekleniyor. Secrets of Sinister House #1, 80 sayfalık özel bir yayın olacak ve sıkı Batman hayranlarının uzun zamandır yeniden buluşmayı beklediği Vampir Batman’i geri getirecek.

Her sene Cadılar Bayramı yayınları büyük ilgi gören DC Comics, 2019 için heyecan verici planlar yaptı. 1970’lerde iki yıl yayımlanan Secrets of Sinister House korku serisini yeniden canlandırmaya karar veren DC, 2 Ekim’de yayımlanacak Secrets of Sinister House #1’da Batman, Harley Quinn, John Constantine ve Zatanna gibi karakterlerin kısa maceralarına yer veriyor. John Romita Jr. and Bill Sienkiewicz imzalı kapağında Vampir Batman’den kaçan bir Joker gördüğümüz kitap, süper kahraman aleminin usta kalemlerini bir araya getiriyor. 1991-1998 arasında yayımlanan üç kitaplık Batman & Dracula: Red Rain serisi, birçok DC okuru için özel bir yere sahip. Vampir Batman’le ilk tanışmamız olan bu serinin yirmi yıl sonrasında Red Rain’e Secrets of Sinister House #1 ile dönüyoruz. Rafael Scavone’nin yazdığı ve Rafael Albuquerque’nin çizdiği Vampire Batman hikâyesi, yoldaki antolojinin en merak uyandıran bölümü şüphesiz.

Bryan Hill’in yazdığı ve Alessandro Vitti’nin çizdiği Constantine macerası, Paul Dini’nin ellerinden çıkma bir Harley Quinn bölümü, Jon Layman’ın yazdığı klasik bir büyülü ev öyküsü ve dahası bizi bekliyor. Yükleniyor...