Demonation DJ Set // Parti, cuma akşamı Bant Mag. Havuz/Bina'da

5-6-7 Ocak’ta sekizincisi gerçekleşecek olan Kendine Has Demonation Festival öncesinde yerli bağımsız sahnede üretilmiş parçaların çalınacağı Demonation DJ set gecesiyle festivali kutlamaya başlıyoruz.

Üç gün ve dört farklı mekana yayılacak olan festivalde bu sene de hip hop’tan stoner rock’a birçok farklı türde müzisyen, grup ve prodüktör sahne alacak. Hem bu seneki festival programında yer alan gruplardan hem de yerli bağımsız sahneden birçok farklı isimden şarkıların çalınacağı gecede kabine geçecek isimler M4NM kolektifinden Oldeaf, Radyo Eksen programcısı ve bağımsız müzik sahnesinin en önemli destekçilerinden Hakan Tamar, Jakuzi grubunun solisti Kutay Soyocak, bağımsız plak şirketi Tektosag‘dan Ahmet Türk ve Bant Mag. müzik editörü Cem Kayıran olacak.

Girişin ücretsiz olduğu etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Partiden hemen önce de Bina’nın en üst katı olan Bant Mag. Havuz’da Özgür Yılmaz’ın Ora albümünün plak baskısı şerefine canlı performans sergileyeceğini hatırlatalım. Söz konusu konsere dair detaylara buradan ulaşabilirsiniz.